Autel MaxiLink ML529HD - Pro nákladní vozy

Kód: DP-ML529HD-TD
Značka: Autel
7 190 Kč 5 942,15 Kč bez DPH
Na objednávku (cca 7-10dní)
Můžeme doručit do:
24.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Přístroj Autel MaxiLink ML529HD umožňuje základní OBD-II diagnostiku všech osobních vozů včetně vyčtení kódu readiness. Oproti většině podobných přístrojů navíc podporuje protokoly SAE-J1939 a SAE-J1708, které jsou používány pro diagnostiku nákladních vozů. Nabízí kompletní funkce OBD2 s přístupem včetně režimu Enhanced Mode 6 a patentovaný jednotlačítkový I/M Test připravenosti je vynikající volbou pro usnadnění prací při opravách vozidla při odstraňování závad a zjištění příčin rozsvícených kontrolek. Moderní přístroj má skvěle čitelný barevný displej a je v anglickém jazyce.

Podporovány jsou kromě jednotky motoru, také automatická převodovky, ABS, airbagy, přístrojová deska a mnoho dalších.

Funkce:
- čtení chybových kódů všech jednotek
- výmaz chybových kódů všech jednotek
- zobrazení live dat
- zobrazení freeze frame
- I/M Readiness
- diagnostika lambda sond
- čtení kódu VIN
- reset servisních intervalů
- diagnostika elektrické parkovací brzdy (EPB)
- reset snímače natočení volantu

Vhodný pro:

Tento diagnostický skenovací nástroj je široce kompatibilní zejména na základě pokrytí amerických, asijských a evropských vozidel z roku 1996 a novějších (včetně lehkých nákladních vozidel) a různých protokolů pro těžká nákladní vozidla využívající SAE-J1939 a SAE-J1708.

Užitečná knihovna pro vyhledávání DTC:

Jednou z nejlepších věcí na používání AL529HD jako čtečky kódu motoru je to, že má vyhledávací knihovnu, která se používá k vyhledávání definic kódů DTC uložených ve vestavěné knihovně kódů DTC a Informace průvodce DTC. Každý kód je dodáván s popisem, který technikům pomáhá při efektivní diagnostice a opravách vozidla.

Obsah balení:
- přístroj Autel MaxiLink ML529HD
- adaptér Deutsch-6
- adaptér Deutsch-9
- mini USB kabel
- praktické pouzdro
- český návod k použití

Doplňující parametry:
barevný displej 320x240 pixelů, provozní teplota: 0°C až 60°C, teplota skladování: -20°C až 70°C, napájení: 9,0 V až 28,0 V (z baterie vozidla), rozměry: 183x91x33 mm, hmotnost: 242 g.