Autel MaxiAP AP200 - Bluetooth adaptér

Kód: DA-AP200-BT
Značka: Autel
3 690 Kč 3 049,59 Kč bez DPH
Na objednávku (cca 7-10dní)
Můžeme doručit do:
26.6.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Autel MaxiAP AP200 nabízí revoluční řešení diagnostiky vozů všech značek pomocí speciálního bluetooth adaptéru ve spojení se smartphone s OS Android nebo iOS. Jedná se o zjednodušenou verzi řádově dražších přístrojů, která je díky volbě podporované značky a zároveň univerzálnosti vhodná především pro soukromé použití. Miniaturní rozměry a spojení s mobilem umožňuje maximálně snadné použití kdykoliv a kdekoliv. Díky dokupování SW pro jednotlivé značky platíte jen za to, co skutečně potřebujete.

Narozdíl od levných diagnostik, např. na bázi ELM327, se nezaměřuje pouze na diagnostiku motoru, ale zvládne se spojit s naprostou většinou jednotek ve voze, podporuje mimojiné vyčtení i smazání závad na následujících jednotkách:
- motor,
- ABS,
- airbagy,
- automatická převodovka,
- přístrojová deska,
- centrální elektrika,
- klimatizace a více než 100 dalších.

Kromě toho zvládá i další funkce, které jsou běžné pouze u několikanásobně dražších přístrojů:
- reset servisních intervalů,
- reset TPMS,
- reset a registraci baterie,
- reset snímače úhlu natočení volantu,
- servis imobilizéru,
- servis DPF,
- diagnostiku a servis elektrické parkovací brzdy,
- kompletní OBD-II diagnostiku včetně vyčtení readiness,
- tvorbu diagnostických reportů.

Podpora vozů je velmi široká. Povinností není ani přítomnost standardu OBD-II. To je obzvlášť vhodné pro starší vozy, které už mají OBD-II zásuvku, nicméně nemají standard plně implementovaný. Podporována je většina modelů vyrobených v letech 1996 - 2016.

Pro použití přístroje je nutné stáznout do vašeho mobilu aplikaci Autel MaxiAP200, která je k dispozici pro zařízení s operačními systémy Android a iOS. V ceně přístroje je obsažena plná diagnostika pro jednu značku vozů - dle vašeho výběru při prvním spojení s vozem. Dále je v ceně obsažená plná OBD-II diagnostika pro všechny vozy. Pro podporu podrobné diagnostiku u dalších značek je možné software dokoupit přímo v aplikaci, aktuální cena je v přepočtu okolo 550 Kč / značku / 12 měsíců. Aplikace je vícejazyčná, na výběr je 15 jazyků: angličtina, němčina, ruština, francouzština, italština, španělština, portugalština, holandština, polština, švédština, korejština, japonština a další. Čeština není k dispozici.

Seznam podporovaných značek (v ceně je obsažena podpora 1 značky):
Asijské
Acura, Daewoo, Holden, Honda, Hyundai, Infiniti, Isuzu, Kia, Lexus, Mazda, Mitsubishi, Nissan, Scion, Subaru, Suzuki, Toyota

Evropské
Abarth, Alfa-Romeo, Audi, BMW, Citroen, Dacia, Fiat, Ford, Jaguar, Lancia, Land Rover, Maserati, Maybach, Mercedes, Mini, Opel, Peugeot, Porsche, Renault, Saab, Seat, Škoda, Smart, Sprinter, Vauxhall, Volvo, VW

Americké
Ford, GM, Chrysler, Jeep

Technické parametry:
Komunikace: BL 4.2 Dual-Mode
Frekvence: 2.4 GHz
Vstupní napětí: 9 - 26 V
Provozní napětí: 100 mA při 12 V
Odběr při nečinnosti: 3 mA při 12 V
Provozní teplota: 0°C - 50°C
Skladovací teplota: -20°C - 70°C
Rozměry: 59,2 mm x 48,5 mm x 24,6 mm
Hmotnost: 35 g