OBD Zvýšení výkonu pro benzínová auta o 35/25% / Nitro

Kód: OBD-CHIP-E-PWR
499 Kč 412,40 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plug and Drive zařízení pro zvýšení výkonu osobních automobilů. Stačí zapojit do OBD2 konektoru a vychutnat si navýšení výkonu a točivého momentu. Nejsou nutná žádná dodatečná nastavení. Zařízení automaticky provede analýzu vašeho vozidla a upraví potřebná nastavení pro dosažení maximálního účinku. Nastavení jsou provedena pouze v normě udávaných výrobcem. Nepoškozuje motor ani jiné části vozidla.

Výsledky jsou stejné, jako při úpravě softwaru ve specializovaných servisech. S rozdílem ceny, a jednoduchosti vrácení vozidla do původních nastavení. Po odpojení zařízení z OBD2 konektoru se vozidlo automaticky vrátí do původních nastavení. Není třeba provádět žádné další úpravy.

Chiptuning OBD2 funguje na bázi změny signálu z řídící jednotky. Jedná se o přemapování řídící jednotky. Automaticky rozpozná vaše jízdní návyky a vytvoří novou mapu v řídící jednotce pro zvýšení výkonu motoru o 35% a točivého momentu o 25%.

Žluté zařízení pro zvýšení výkonu je určeno pro benzínové motory ve vozidlech s podporou OBD2 protokolu.

INSTALACE A KALIBRACE:

  1. Vytáhněte klíč ze zapalování.
  2. Zapojte zařízení do OBD2 konektoru
  3. Vložte klíč do zapalování a otočte klíč do prvního stupně (nestartujte auto).
  4. Tlačítko Reset stiskněte asi na 5 sekund. Po uvolnění tlačítka počkejte asi 30-50 sekund. (zařízení bude komunikovat a naváže spojení s ECU)
  5. Nastartujte motor.

Nitro OBD2 - chiptuning rozpozná vaše vozidlo a vaše jízdní návyky po přibližně 200 km jízdy a tím se sám přizpůsobí tak, aby dokonale odpovídal vašemu autu a dostatečně zvýšil výkon.