OBD Zvýšení výkonu pro benzínová auta o 35/25% / Nitro

Kód: OBD-CHIP-E-PWR
339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plug and Drive zařízení pro zvýšení výkonu osobních automobilů. Stačí zapojit do OBD2 konektoru a vychutnat si navýšení výkonu a točivého momentu. Nejsou nutná žádná dodatečná nastavení. Zařízení automaticky provede analýzu vašeho vozidla a upraví potřebná nastavení pro dosažení maximálního účinku. Nastavení jsou provedena pouze v normě udávaných výrobcem. Nepoškozuje motor ani jiné části vozidla.

Výsledky jsou stejné, jako při úpravě softwaru ve specializovaných servisech. S rozdílem ceny, a jednoduchosti vrácení vozidla do původních nastavení. Po odpojení zařízení z OBD2 konektoru se vozidlo automaticky vrátí do původních nastavení. Není třeba provádět žádné další úpravy.

Chiptuning OBD2 funguje na bázi změny signálu z řídící jednotky. Jedná se o přemapování řídící jednotky. Automaticky rozpozná vaše jízdní návyky a vytvoří novou mapu v řídící jednotce pro zvýšení výkonu motoru o 35% a točivého momentu o 25%.

Žluté zařízení pro zvýšení výkonu je určeno pro benzínové motory ve vozidlech s podporou OBD2 protokolu.

INSTALACE A KALIBRACE:

  1. Vytáhněte klíč ze zapalování.
  2. Zapojte zařízení do OBD2 konektoru
  3. Vložte klíč do zapalování a otočte klíč do prvního stupně (nestartujte auto).
  4. Tlačítko Reset stiskněte asi na 5 sekund. Po uvolnění tlačítka počkejte asi 30-50 sekund. (zařízení bude komunikovat a naváže spojení s ECU)
  5. Nastartujte motor.

Nitro OBD2 - chiptuning rozpozná vaše vozidlo a vaše jízdní návyky po přibližně 200 km jízdy a tím se sám přizpůsobí tak, aby dokonale odpovídal vašemu autu a dostatečně zvýšil výkon.