OBD Úspora paliva pro dieselová auta o 15% / Nitro

Kód: OBD-CHIP-D-EKO
339 Kč 280,17 Kč bez DPH
Skladem (5 ks)
Můžeme doručit do:
16.7.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Plug and Drive zařízení pro úsporu paliva. Stačí zapojit do OBD2 konektoru a vychutnat si úspornou jízdu. Nejsou nutná žádná dodatečná nastavení. Zařízení automaticky provede analýzu vašeho vozidla a upraví potřebná nastavení pro dosažení maximálního účinku. Nastavení jsou provedena pouze v normě udávaných výrobcem. Nepoškozuje motor ani jiné části vozidla.

Výsledky jsou stejné jako při úpravě softwaru ve specializovaných servisech. S rozdílem ceny, a jednoduchosti vrácení vozidla do původních nastavení. Po odpojení zařízení z OBD2 konektoru se vozidlo automaticky vrátí do původních nastavení. Není třeba provádět žádné další úpravy.

ECO OBD2 funguje na bázi změny signálu z řídící jednotky. Důsledkem toho se mění celá mapa vstřikování pro nízkou spotřebu a snížení emisí. Automaticky rozpozná vaše jízdní návyky a vytvoří novou mapu v řídicí jednotce pro snížení spotřeby až o 15%.

Modré zařízení Spořič paliva je určen pro naftové motory ve vozidlech s podporou OBD2 protokolu.


INSTALACE A KALIBRACE:

1. Vytáhněte klíč ze zapalování.
2. Zapojte zařízení do OBD2 konektoru
3.Vložte klíč do zapalování a otočte klíč do prvního stupně (nestartujte auto).
4.Tlačítko Reset stiskněte asi na 5 sekund. Po uvolnění tlačítka počkejte asi 30-50 sekund. (zařízení bude komunikovat a naváže spojení s ECU)
5. Nastartujte motor.

Nitro OBD2 spořič paliva rozpozná vaše vozidlo a vaše jízdní návyky po přibližně 200 km jízdy a tím se sám přizpůsobí tak, aby dokonale odpovídal vašemu autu a šetřil palivo.