Izolační páska samovulkanizační 25mm / 5m černá

Kód: IZ-EMO-VULK/25-B
125 Kč 103,31 Kč bez DPH
Skladem (1 ks)
Můžeme doručit do:
26.4.2024
Možnosti doručení

Detailní informace

Detailní popis produktu

Vulkanizační páska se schopností tzv. samosmrštění. Tato kvalitní izolační páska odolává povětrnostním podmínkám a je vodotěsná.

Chtěli byste mít doma všestranného pomocníka, který vám pomůže zvládnout opravu prasklého potrubí nebo zaizolovat poškozený elektrický kabel? Páska F52502 ze 100 % kaučuku nabízí univerzální možnost použití. 

Její materiál spolehlivě izoluje proti vodě, chrání proti korozi a je přizpůsobený pro spojování i opravování kabelů. Voděodolný F52502 s šířkou 25 mm a délkou 5 m se perfektně hodí pro práci na zahradě, v dílně i při běžném použití v domácím prostředí.  

Vytvořte si dokonalý spoj, který vznikne překrytím 50 % plochy předchozí vrstvy návinu pásky při aplikaci. Zajistěte si bezpečnost v celé domácnosti a izolujte volně visící elektrické kabely!

Páska F52502 dokonale přilne ke každému povrchu a díky své funkci samo-smrštění krásné obepne a utěsní kritické místo opravy. Lehkým natažením pásky a následným překrytím jedné vrstvy přes druhou vznikne perfektní utěsnění. 

Odolnost vůči vodě a povětrnostním podmínkám předurčují pásku pro základní ochranu spojů i ve venkovních instalacích.